Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1601995
  • Do końca roku: 196 dni
  • Do wakacji: 3 dni
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / EPUAP

EPUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Dostarczenie do Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie dokumentu elektronicznego:

W celu dostarczenia do Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie. Wystarczy kliknąć w link: https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/SPWOJCIECHOWO.

Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji szkoły. Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif(.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5 megabajtów. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane. Odnośnie spraw załatwianych w trybie postępowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu osoby wnoszącej pismo oraz jej podpisu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP. Profil zaufany ePUAP Profil zaufany ePUAP każda (pełnoletnia) osoba zakłada również za pośrednictwem platformy https://epuap.gov.pl/wps/portal

Na adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłac korespondencję, korzystając ze wzoru " Pismo ogólne" udostepnianego przez usługe powszechną o nazwie " Pismo ogólne do podmiotu publicznego", która jest dostepna dla zalogowanego użytkownika portalu.