Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1135349
  • Do końca roku: 184 dni
  • Do wakacji: -6 dni
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

2022-06-28

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca br. kolejni absolwenci pożegnali społeczność szkolną w Wojciechowie. Tegoroczni ósmoklasiści tworzyli duży zespół uczniów o różnorodnych talentach i zainteresowaniach: muzycznych, sportowych, informatycznych, humanistycznych, lingwistycznych, matematycznych i geograficznych. Sami przypomnieli je, prezentując portrety malowane słowem oraz wykazując się przy tym humorem i dystansem do własnej osoby. 

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego
2022-06-23

Szkoła laureatem konkursu SKO

22 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu SKO w Banku Spółdzielczym w Jarocinie. Nasze SKO zostało laureatem, zdobywając, razem ze szkołami w Baborowie i Bachorzewie, największą liczbę punktów w kategorii szkół do 150 uczniów. 

Czytaj więcej o: Szkoła laureatem konkursu SKO
2022-06-23

Nagrody z KRUS

15 czerwca odbyła się uroczystość podsumowująca  XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Wśród nagrodzonych znaleźli się Wiktoria Marciniszyn, która zdyła I miejsce i Tomasz Sieradzki zdobywając II miejsce. 

Czytaj więcej o: Nagrody z KRUS
2022-06-23

Wycieczki przedszkolaków do Czeszewa i Łodzi

Dwie fantastyczne wycieczki naszych najmłodszych dzieci. Najpierw wybrali się do Czeszewa, potem wraz z rodzicami do Łodzi. Niezwykłą atrakcją był pobyt w Uniejowie.

Czytaj więcej o: Wycieczki przedszkolaków do Czeszewa i Łodzi
2022-06-23

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jan Paderewski

Zakończyła się.rywalizacja uczestników II Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jan Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i artystycznych w kraju oraz szkół polskich za granicą w kilku dyscyplinach. II miejsce w dyscyplinie VII - Badacz-Analityk zdobył Jakub Frydryszak.

Czytaj więcej o: Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jan Paderewski
2022-06-23

Gminne zawody w piłce plażowej

W dniach 13 i 14 czerwca na naszym boisku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Jaraczewo w Siatkówce Plażowej. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta, natomiast drugiego dnia chłopcy. Nasi reprezentanci wypadli bardzo dobrze. Drużyny były dwuosobowe.  

Zofia Kubicka/ Maria Majka IV miejsceAnastazja Antczak/ Patrycja Kubiak

Jakub Skrzypczak/ Tomasz Sieradzki II miejsceJakub Płuciniczak/ Adam Dąbrowski

Czytaj więcej o: Gminne zawody w piłce plażowej
2022-06-23

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

Gminny Konkurs Pięknego Czytania odbył się w Rusku. Naszą szkołę reprezentowali: Marianna Biegańska, Zyta Szymczak i Bartosz Borowczyk. Wszyscy byli doskonale przygotowani, oni uwielbiają czytać książki. W konkursie Marianna zdobyła I miejsce w kategorii klas I, natomiast Zyta i Bartosz otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej o: Gminny Konkurs Pięknego Czytania
2022-06-23

Konkurs Taneczny w Rusku

27 kwietnia odbył się Gminny Konkurs Taneczny. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny w kategoriach klas 7-8, klas 4-6 oraz 1-3. Drużyny świetnie się zaprezentowały. Drużyna klas 7-8 zdobyli w swojej kategorii I miejsce, pozostałe nasze reprezentacje otrzymały wyróżnienia.

Czytaj więcej o: Konkurs Taneczny w Rusku
2022-06-19

Wycieczka w Góry Stołowe

Uczniowie klasy czwartej i piątej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Stołowe. Swoją wędrówkę rozpoczęli od pokonania szczelin i zaułków, niekiedy niezwykle wąskich, znajdujących się w Błędnych Skałach. Kolejnym punktem wycieczki była Kaplica Czaszek w Kudowie Zdroju.

Czytaj więcej o: Wycieczka w Góry Stołowe
2022-06-19

Wycieczka do Poznania – 31. Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny, Kino CINEMA CITY

9 czerwca br. uczniowie starszych klas wyjechali na wycieczkę do 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. Ogromne wrażenie na młodzieży szkolnej wywarł start i lądowanie samolotów F-16. Podczas pobytu w jednostce lotniczej uczniowie poznali wyposażenie pilota, sprzęt niezbędny do przetrwania na wypadek awaryjnego opuszczenia samolotu oraz specyfikę pracy zawodu. 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Poznania – 31. Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny, Kino CINEMA CITY