Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Koniec roku szkolnego

2020-06-26

Harmonogram rozdania świadectw w dniu 26 czerwca 2020 r.

2020-06-22

Drodzy Rodzice i Uczniowie w związku z przedłużeniem terminu ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty i panującą sytuacją epidemiczną nie ma możliwości zorganizowania tradycyjnego zakończenia roku szkolnego .

W piątek 26 czerwca 2020r., uczniowie będą mogli odebrać świadectwa,  które wręczą wychowawcy klas według  poniższego harmonogramu. 

Czytaj więcej o: Harmonogram rozdania świadectw w dniu 26 czerwca 2020 r.

Gmina Jaraczewo ogłasza konkurs z cennymi nagrodami pn.: „EKO skok w stronę PSZOK”

2020-06-21

W związku z realizacją projektu pn. "Budowa PSZOK w Gminie Jaraczewo” współfinansowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie ekologicznym.

Uczniowie zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe – uczniowie klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII. Na laureatów czeka tablet, aparat cyfrowy, smartwatch, smartfon, encyklopedie ilustrowane, literatura młodzieżowa oraz gry edukacyjne.

Celem konkursu jest m.in. promowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie nawyków segregacji odpadów, a także zwrócenie uwagi na duże znaczenie recyklingu.

W ramach konkursu uczniowie klas I-III oraz IV-VI udzielają odpowiedzi na pytania w tematyce ekologicznej, oraz wymyślają unikatową nazwę dla PSZOK.

Uczniowie klas VII-VIII udzielają odpowiedzi na pytania w tematyce ekologicznej, oraz zaprojektują rodzinną grę planszową o tematyce recyklingowej.

Czytaj więcej o: Gmina Jaraczewo ogłasza konkurs z cennymi nagrodami pn.: „EKO skok w stronę PSZOK”

Symetryczne dzieła naszych uczniów

2020-06-02
Powiększ zdjęcie

Prace wykonali: Hubert, Alicja, Dawid, Oliwia, Emilia, Tomasz, Adam, Anna, Julita, Oskar, Klaudia, Oliwier, Karolina, Natalia, Mikołaj, Stanisław, Anastazja i Maria.

GRATULACJE!

 

Czytaj więcej o: Symetryczne dzieła naszych uczniów

Szkoły i placówki oświatowe pozostają zamknięte do 26 czerwca

2020-06-01

Zgodnie z zapowiedzią MEN do 26 czerwca będzie realizowane kształcenie na odległość, przed wakacjami uczniowie nie powrócą już do tradycyjnych zajęć stacjonarnych.

Czytaj więcej o: Szkoły i placówki oświatowe pozostają zamknięte do 26 czerwca

Dzień Dziecka

2020-05-31
Powiększ zdjęcie

Egzamin i rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

2020-05-21
Powiększ zdjęcie

Informacja GKS Jaraczewo

2020-05-25
Powiększ zdjęcie
W związku z "lawinowo" rosnącą liczbą nowych zawodników w najmłodszych drużynach GKS Jaraczewo uprzejmie informujemy, iż od 2 czerwca utworzona zostanie kolejna drużyna w naszym klubie.
Czytaj więcej o: Informacja GKS Jaraczewo

Dalsza działalność szkoły

2020-05-18

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem dnia 13 maja br. kolejnych kroków związanych z pandemią, przedstawiam Państwu co to oznacza dla naszych uczniów – naszej szkoły.

Czytaj więcej o: Dalsza działalność szkoły

100. urodziny Karola Wojtyły

2020-05-18

„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki.”

(Jan Paweł II, List do artystów, 1999 r.)

Czytaj więcej o: 100. urodziny Karola Wojtyły