Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 964108
  • Do końca roku: 70 dni
  • Do wakacji: 245 dni
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2021-09-21
Powiększ obraz

Szkolne korytarze i sale znów rozbrzmiewają rozmowami i śmiechem. Po 2 miesiącach wypoczynku wracamy pełni energii i nadziei.

Uczniom życzymy, aby nauka w nowym roku szkolnym 2021/2022 była prawdziwą przygodą, która zapewni mądre poznawanie świata i własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje nowymi umiejętnościami zdobywanymi na zajęciach odbywanych w przyjaznej i życzliwej atmosferze oraz wspaniałymi, trwałymi relacjami. Uczniom, którzy po raz pierwszy przekraczają progi szkoły życzymy, aby radość i entuzjazm towarzyszyły Wam podczas całej drogi edukacyjnej, na którą dziś wkraczacie.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Czytaj więcej oRozpoczęcie roku szkolnego
2021-09-21
Powiększ obraz

14 września naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze KPP w Jarocinie - mł. asp. Karina Migalska-Cepa oraz mł. asp. Marcin Kozłowski. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca policjanta, mogli zobaczyć radiowóz z perspektywy kierowcy oraz poznać jakie jest w nim wyposażenie. Najważniejsze jednak była nauka bezpiecznych zachowań w róznych sytuacjach - w szkole, w domu oraz będąc uczestnikiem ruchu drogowego. Nie mniej ważna była instrukcja, jak zachować się w przypadku spotkania agresywnego psa.

Bezpieczna droga do szkoły

Czytaj więcej oBezpieczna droga do szkoły
2021-09-21
Powiększ obraz

W środę 15 września 2021 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki . Warto wiedzieć: inspiracją dla święta kropki stało się opowiadanie Petera H. Reynoldsa The Dot (Kropka), w którym mała dziewczynka Vashti odkrywa swoje talenty i mocne strony. Od 2008 roku dzień ten jest obchodzony w ponad stu krajach.

Dzień kropki

Czytaj więcej oDzień kropki