Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1461941
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 194 dni
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / KONKURSY

KONKURSY

Artykuły

2021-05-19

konkurs plastyczny „Mleko od kuchni ” dla dzieci z klas I-V

OSM Jarocin organizuje konkurs plastyczny „Mleko od kuchni ” dla dzieci z klas I-V Szkół Podstawowych, które uczestniczą w programie „Szklanka mleka”, a Dostawcą jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jarocinie. Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej (technika dowolna), przedstawiającej obecność mleka i produktów mlecznych w codziennym życiu dzieci.

W załączeniu przesyłam Regulamin Konkursu oraz Oświadczenie wraz z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych, której skan lub zdjęcie należy wysłać razem z pracą konkursową.

Czytaj więcej o: konkurs plastyczny „Mleko od kuchni ” dla dzieci z klas I-V
2021-05-18
2021-04-16

Wojewódzki Konkurs Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków Śpiew” rozpoznawanie śpiewu i odgłosów ptaków polskich

Wielkopolski Kurator Oświaty wraz z partnerami: Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków, zaprasza do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków Śpiew” 2021.

Czytaj więcej o: Wojewódzki Konkurs Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków Śpiew” rozpoznawanie śpiewu i odgłosów ptaków polskich
2021-03-24

Konstytucja 3 maja oczami naszej wyobraźni

Zapraszamy do udziału w konkursie “Konstytucja 3 maja oczami naszej wyobraźni” wszystkich uczniów szkół podstawowych z klas 5-8 południowej Wielkopolski, którego organizatorem  jest ODN w Kaliszu.

Jest to konkurs jednoetapowy, w którym każdy z uczniów może wykazać się swoimi zainteresowaniami, zdolnościami i umiejętnościami. Na zgłoszenia prac  czekamy do 7 maja 2021 r. Szczegóły znajdują się w regulaminie (załącznik).

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Uczniowie, którzy wykonają prace konkursowe przesyłają je na adres mailowy wycowawcy lub przynoszą do szkoły, po wcześniejszym uzgodnieniu. Do prac należy dołączyć oświadczenia.

Czytaj więcej o: Konstytucja 3 maja oczami naszej wyobraźni
2021-03-19

Konkurs wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Miłośników Dziedzictwa Narodowego im. gen. Józefa Wybickiego oraz Muzeum Śremskie organizują po raz szósty wojewódzki konkurs wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych. Konkurs realizowany jest w ramach zadania pn.: "Wybicki - Reaktywacja VII" i współfinansowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. 

Czytaj więcej o: Konkurs wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych
2021-03-19

Palić, nie palić – oto jest pytanie?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie mając na uwadze wieloletnią współpracę przy organizacji przedsięwzięć związanych z profilaktyką palenia tytoniu, zaprasza do współpracy przy realizacji XXI edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Tegoroczne zadanie konkursowe będzie polegać na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat szkodliwości palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów. 

Czytaj więcej o: Palić, nie palić – oto jest pytanie?
2021-03-19

Konkurs GOK w Jaraczewie

Nudzisz się w domu?  Stwórz własną pisankę i wygraj nagrodę niespodziankę, którą otrzymają autorzy 3 najlepszych prac ????

Czytaj więcej o: Konkurs GOK w Jaraczewie
2021-03-19
2021-03-19

Lekcja Nieśmiecenia

„Dlaczego nasza szkoła powinna otrzymać edukacyjną ściankę do praktycznej nauki segregacji odpadów?” 

Czytaj więcej o: Lekcja Nieśmiecenia
2021-03-19

Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VI edycja – Dbam o środowisko. Poniżej link z informacjami o Konkursie:

https://www.umww.pl/konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-vi-edycja

Czytaj więcej o: Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”