Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1559293
  • Do końca roku: 253 dni
  • Do wakacji: 60 dni
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2023-09-20
Powiększ obraz

20 września br. uczniowie klas IV – VIII uczestniczyli w wycieczce pozwalającej zobaczyć miejsca i zabytki związane z początkami państwa polskiego. Zwiedzili katedrę gnieźnieńską i poznali życie św. Wojciecha uwiecznione w scenach przedstawionych na drzwiach z XII wieku. Brali udział w XXVIII Festynie Archeologicznym w Biskupinie. Poprzez doświadczenie i obserwacje dowiedzieli, jak żyli Słowianie. 

 

Wycieczka do Gniezna i Biskupina

Czytaj więcej oWycieczka do Gniezna i Biskupina
2023-09-20
Powiększ obraz

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej. Dzisiaj więc nasze przedszkolaki miały wspaniale przygotowane przez wychowawczynię zajęcia.

Dzień Przedszkolaka

Czytaj więcej oDzień Przedszkolaka
2023-09-20

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi oraz zabawy. W tym dniu w naszej szkole dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-IV świetnie się bawiąc wykonały pomysłowe prace plastyczne. Powstały ciekawe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki, które dzieci zaprezentowały na drzwiach wejściowych do swoich klas. Natomiast uczniowie klas starszych wykazali się pomysłowością  w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowy dyplom za aktywny udział w zabawie.

Podczas zajęć w świetlicy dzieci wysłuchały zabawnych wierszy z książki A. FrątczekOrigami z wierszykami”. Później wykonały wg własnego pomysłu lub wzoru z książki, postacie zwierząt z wykorzystaniem kolorowych kółek.

Dzień Kropki

Czytaj więcej oDzień Kropki
2023-09-20
Powiększ obraz

18 września 2023 r. w naszej szkole odbyły się wybory przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Swoje pomysły zaprezentowali Oliwia i Nadia z klasy VIII, Agata i Michał z klasy VI oraz Kasia z klasy VII. Każdy z prezentujących przygotował kilkuminutową prezentację i opowiedział o swoich planach związanych z aktywnością w Samorządzie Uczniowskim. 

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Czytaj więcej oWybory Samorządu Uczniowskiego