Uczniowie klas IV-VIII wybrali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. W planie wycieczki znalazły się Powązki, Stadion Narodowy, Starówka, Łazienki, Pałac Kultury i Nauki. Atrakcją był też przejazd metrem. W drodze powrotnej było zwiedzanie muzeum w Żelazowej Woli.