Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

Wojciechowo 1

63-233 Jaraczewo

tel. 62 740 88 36

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 896493
  • Do końca roku: 155 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Logowanie

  Zaloguj się

 • Kontakt

  Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie

  sekretariat@wojciechowo.net.pl

  EPUAP

Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodzony 1 i 2 czerwca należy uznać za wyjątkowy, przede wszystkim ze względu na fakt, że uczniowie po długiej niebytności w szkole mogli spędzić wspólnie czas ze swoimi koleżankami, kolegami i nauczycielami. Sprawienie dzieciom i młodzieży radości oraz integracja społeczności szkolnej – te dwa główne cele z pewnością zostały zrealizowane.

1 czerwca wszystkie klasy wyruszyły na piesze wycieczki, a długość trasy zależała od wieku ich uczestników (na plac zabaw w Wojciechowie, Cerekwicy, do lasu w Łobzowcu i Łobzie). Uczniowie mogli aktywnie spędzić czas, rozmawiając, odpoczywając na łonie natury, obserwując zmiany w przyrodzie zapowiadające nadejście lata. Po powrocie na wszystkich czekały lody ufundowane przez Radę Rodziców.

2 czerwca uczniowie mogli grać w siatkówkę, piłkę nożną, zbijaka, gry planszowe, malować na folii farbami to, co podsunie im wyobraźnia lub zwyczajnie leżeć na trawie i słuchać wspólnie muzyki. Poszczególne klasy brały również udział w zabawach i konkurencjach przeprowadzanych przez animatorów. Na świeżym powietrzu dopisywał apetyt, więc wszyscy chętnie zjedli pieczone kiełbaski i wypili zdrowe soki przecierowe. Czas relaksu i beztroski szybko upłynął w spokojnej i bardzo miłej atmosferze, przypominając o mających wkrótce nadejść letnich wakacjach.