Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Wycieczkowy maj - Poznań

2019-06-18
Powiększ zdjęcie

23 maja uczniowie klas I-III udali się na pełną atrakcji wycieczkę do Poznania. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Muzeum Czekolady. Podczas ciekawych warsztatów dowiedzieliśmy się jak wygląda cykl produkcyjny tych przepysznych słodkości, a każdy z uczestników miał także możliwość wykonania własnej tabliczki czekolady i ozdobienia jej ulubionymi dodatkami...

Czytaj więcej o: Wycieczkowy maj - Poznań

Wycieczkowy maj - Góry Świętokrzyskie

2019-06-18
Powiększ zdjęcie

Na 3-dniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie wybrała się grupa 41 uczniów z opiekunami i rodzicami. Głównymi atrakcjami wycieczki było zwiedzanie Muzeum Historii Kielc,  rezerwatu geologicznego Kadzielnia, Sandomierza. Atrakcami były też wejście na teren ŚPN, zwiedzanie Muzeum  Przyrodniczego, Gołoborza, dawnego klasztoru i kościółu Benedyktynów. Ostatniego dnia odbyło się zwiedzanie Zamku w Chęcinach oraz w Oblęgorku Muzeum Henryka  Sienkiewicza.

Czytaj więcej o: Wycieczkowy maj - Góry Świętokrzyskie

Wycieczkowy maj - Kalisz

2019-06-18
Powiększ zdjęcie

Do Kalisza wybrali się przedszkolacy, a znimi ich rodzice. 

Czytaj więcej o: Wycieczkowy maj - Kalisz

Konkurs recytatorski „Znamy i lubimy wiersze Juliana Tuwima”

2019-06-18
Powiększ zdjęcie

5 czerwca w klasie III odbył się Klasowy Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Znamy i lubimy wiersze Juliana Tuwima”. Recytację z właściwą intonacją i znajomością tekstu, ogólne wrażenie artystyczne oraz przygotowanie rekwizytów i kostiumów oceniała komisja konkursowa, w skład której wchodzili Pan Dyrektor oraz Pani Hanna Strugała.

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski „Znamy i lubimy wiersze Juliana Tuwima”

Wizyta w KW Policji w Poznaniu

2019-06-18
Powiększ zdjęcie

Uczniowie klasy VII i VIII w ramach zajęć doradztwa zawodowego udali się do Poznania, by „na żywo” zapoznać się z pracą policjanta.

Czytaj więcej o: Wizyta w KW Policji w Poznaniu